SG73G1JTTD5103D
MFR.Part #
SG73G1JTTD5103D
JLCPCB Part #
C5893618
Description
-55℃~+155℃ 333mW 510kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS