RK73H2HTTE2552D
MFR.Part #
RK73H2HTTE2552D
JLCPCB Part #
C2583663
Description
-55℃~+155℃ 25.5kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS