RK73H2HTTE2493D
MFR.Part #
RK73H2HTTE2493D
JLCPCB Part #
C6649748
Description
-55℃~+155℃ 249kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS