RK73H2HTTE2492D
MFR.Part #
RK73H2HTTE2492D
JLCPCB Part #
C2583692
Description
-55℃~+155℃ 24.9kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS