RK73H2HTTE2491D
MFR.Part #
RK73H2HTTE2491D
JLCPCB Part #
C2582703
Description
-55℃~+155℃ 2.49kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS