RN731JTTD40R7C25
MFR.Part #
RN731JTTD40R7C25
JLCPCB Part #
C3966385
Description
-55℃~+155℃ 40.7Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS