RN732ATTD1010F100
MFR.Part #
RN732ATTD1010F100
JLCPCB Part #
C4313097
Description
-55℃~+155℃ 100mW 101Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS