RN73H1JTTD1501B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1501B25
JLCPCB Part #
C186190
Description
1.5kΩ 100mW 75V Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS