RK73H1HTTC8250D
MFR.Part #
RK73H1HTTC8250D
JLCPCB Part #
C2579996
Description
-55℃~+155℃ 50mW 825Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS