RK73H1HTTC1783F
MFR.Part #
RK73H1HTTC1783F
JLCPCB Part #
C2575732
Description
-55℃~+155℃ 178kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS