RK73H2HTTE2212F
MFR.Part #
RK73H2HTTE2212F
JLCPCB Part #
C2580058
Description
-55℃~+155℃ 22.1kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS