RN732BTTD1231A05
MFR.Part #
RN732BTTD1231A05
JLCPCB Part #
C4316884
Description
-55℃~+155℃ 1.23kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS