RN73H1JTTD6260D25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD6260D25
JLCPCB Part #
C4348009
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 626Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS