RK73H2HTTE2204F
MFR.Part #
RK73H2HTTE2204F
JLCPCB Part #
C2580016
Description
-55℃~+155℃ 2.2MΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS