RN73R2ATTD5832A10
MFR.Part #
RN73R2ATTD5832A10
JLCPCB Part #
C2571989
Description
-55℃~+155℃ 125mW 58.3kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS