HV73V2ATTD1273F
MFR.Part #
HV73V2ATTD1273F
JLCPCB Part #
C4030447
Description
-55℃~+155℃ 127kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS