SG73S1JTTD8251D
MFR.Part #
SG73S1JTTD8251D
JLCPCB Part #
C4325579
Description
-55℃~+155℃ 200mW 8.25kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS