RN732BTTD1641A10
MFR.Part #
RN732BTTD1641A10
JLCPCB Part #
C4002797
Description
-55℃~+155℃ 1.64kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS