RK73H2HTTE1474F
MFR.Part #
RK73H2HTTE1474F
JLCPCB Part #
C2580319
Description
-55℃~+155℃ 1.47MΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS