RN73R2ETTD6571F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD6571F25
JLCPCB Part #
C4108859
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.57kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS