RK73H2HTTE12R7F
MFR.Part #
RK73H2HTTE12R7F
JLCPCB Part #
C2581288
Description
-55℃~+155℃ 12.7Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS