SG73G2BTTD5231D
MFR.Part #
SG73G2BTTD5231D
JLCPCB Part #
C6481416
Description
-55℃~+155℃ 5.23kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS