RN732ATTD1501B25
MFR.Part #
RN732ATTD1501B25
JLCPCB Part #
C186479
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 100mW 150V ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS