RK73H2HTTE14R7F
MFR.Part #
RK73H2HTTE14R7F
JLCPCB Part #
C2581028
Description
-55℃~+155℃ 14.7Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS