RK73H2HTTE11R0F
MFR.Part #
RK73H2HTTE11R0F
JLCPCB Part #
C2579914
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS