RN73H1JTTD2131C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD2131C25
JLCPCB Part #
C4166104
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.13kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS