SG73S2ATTD1432F
MFR.Part #
SG73S2ATTD1432F
JLCPCB Part #
C4147628
Description
-55℃~+155℃ 14.3kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS