RK73H2HTTE1180F
MFR.Part #
RK73H2HTTE1180F
JLCPCB Part #
C2581428
Description
-55℃~+155℃ 118Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS