RK73H2HTTE1780F
MFR.Part #
RK73H2HTTE1780F
JLCPCB Part #
C2581557
Description
-55℃~+155℃ 178Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS