RK73H2ATTD4422F
MFR.Part #
RK73H2ATTD4422F
JLCPCB Part #
C317448
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 44.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS