RK73H2HTTE1184F
MFR.Part #
RK73H2HTTE1184F
JLCPCB Part #
C7287578
Description
-55℃~+155℃ 1.18MΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS