RN731JTTD4220D50
MFR.Part #
RN731JTTD4220D50
JLCPCB Part #
C4163352
Description
-55℃~+155℃ 422Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS