RK73H2HTTE1023F
MFR.Part #
RK73H2HTTE1023F
JLCPCB Part #
C2579872
Description
-55℃~+155℃ 102kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS