HV73V2ATTD2053F
MFR.Part #
HV73V2ATTD2053F
JLCPCB Part #
C3932799
Description
-55℃~+155℃ 205kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS