RK73H2ETTD9R76F
MFR.Part #
RK73H2ETTD9R76F
JLCPCB Part #
C2577067
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 500mW 9.76Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS