RN73H2ETTD1140B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD1140B25
JLCPCB Part #
C4117689
Description
-55℃~+155℃ 114Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS