SG73S1ETTP1101D
MFR.Part #
SG73S1ETTP1101D
JLCPCB Part #
C4102321
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS