RN732BTTD8871A05
MFR.Part #
RN732BTTD8871A05
JLCPCB Part #
C4290698
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.87kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS