RK73H2ETTD8253F
MFR.Part #
RK73H2ETTD8253F
JLCPCB Part #
C2576952
Description
-55℃~+155℃ 500mW 825kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS