RK73B1ETTP3R6G
MFR.Part #
RK73B1ETTP3R6G
JLCPCB Part #
C2575779
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.6Ω 75V Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS