RN73H1JTTD5832D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD5832D50
JLCPCB Part #
C4227232
Description
-55℃~+155℃ 100mW 58.3kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS