RN731JTTD2841B10
MFR.Part #
RN731JTTD2841B10
JLCPCB Part #
C4332907
Description
-55℃~+155℃ 2.84kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS