RK73H2ETTD7R32F
MFR.Part #
RK73H2ETTD7R32F
JLCPCB Part #
C2576954
Description
-55℃~+155℃ 500mW 7.32Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS