RN731JTTD5600C50
MFR.Part #
RN731JTTD5600C50
JLCPCB Part #
C3959388
Description
-55℃~+155℃ 560Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS