RN73H1JTTD1023D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1023D50
JLCPCB Part #
C4242674
Description
-55℃~+155℃ 100mW 102kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS