RK73H2ETTD4024F
MFR.Part #
RK73H2ETTD4024F
JLCPCB Part #
C2576689
Description
-55℃~+155℃ 4.02MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS