RK73H2ETTD4023F
MFR.Part #
RK73H2ETTD4023F
JLCPCB Part #
C2576660
Description
-55℃~+155℃ 402kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS