SG73S1JTTD2R10F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S1JTTD2R10F
JLCPCB Part #
C4084332
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 2.1Ω 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS