RN73H1JTTD1582D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1582D50
JLCPCB Part #
C4281094
Description
100mW 15.8kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS