RN73H1JTTD5110D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD5110D100
JLCPCB Part #
C4170411
Description
-55℃~+155℃ 100mW 511Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS